Wszystko_o_Stevenie_2_ok

„Komediowe filmowe wtorki” w FOX Comedy

FOX Comedy to już nie tylko zabawne seriale. W czerwcu, w każdy wtorek o godzinie 22:00 kanał pokaże pozytywnie zakręconą komedię. Potężna dawka humoru serwowana będzie w ramach nowego pasma „Komediowe filmowe wtorki”.

W pierwszy wtorek czerwca (07.06) widzowie FOX Comedy zobaczą film „To mnie kręci” z Melissą Joan Hart i Adrianem Grenierem w rolach głównych. Przy dźwiękach pierwszych przebojów Britney Spears licealiści Nicole i Chase opracowują studniówkową intrygę odzyskania swoich pierwszych miłości.

Tydzień później (14.06) w filmie „Wszystko o Stevenie” nieprzystosowana społecznie autorka krzyżówek wyruszy w podróż, by zdobyć mężczyznę swojego życia – Steve’a – operatora kamery w stacji CNN. Szereg komicznych sytuacji w gwiazdorskiej obsadzie, z Sandrą Bullock i Bradley’em Cooperem na czele, wywoła salwę śmiechu nawet u najbardziej zagorzałego przeciwnika tzw. rom-komów (komedii romantycznych).
Kolejny wtorkowy wieczór (21.06) pełen będzie komicznych sytuacji w rodzinie Clapettów, którzy po odkryciu na swojej farmie złoża ropy naftowej przenoszą się do Beverly Hills i próbują nauczyć tamtejszych zwyczajów. „Bogate Biedaki” to adaptacja kultowego, amerykańskiego sitcomu z lat 60.
Ostatni wtorek czerwca (28.06) będzie utrzymany w klimacie przygody. Film „Bogowie muszą być szaleni” rozpoczyna się od niespodziewanego odnalezienia przez osadników wioski w Kalahari butelki po coca-coli. Buszmen Xi postanawia wyruszyć w podróż do „bogów”, aby zwrócić im ten dar, który okazał się kością niezgody wśród członków plemienia. W trakcie podróży do cywilizacji zostaje uwikłany w komiczną intrygę wraz ze zwariowaną nauczycielką, romantycznym mikrobiologiem i bandą terrorystów.
„Komediowe filmowe wtorki” to nowość w ramówce FOX Comedy. Pasmo przypadnie do gustu fanom filmowych komedii oraz tym, którzy śledzą przygody bohaterów najlepszych sitcomów.

# # #

Kontakt prasowy:
Izabella Siurdyna

PR Manager

FOX Networks Group

tel. (+48 22) 378 27 94,

+48 697 222 296

e-mail: Izabella.siurdyna@fox.com